3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka

18.09.2022
366
3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka

3 Aylık Bebek İçin Kapşonlu Hırka

Yine bebekler amacıyla hazırlanmış görkemli bir el örgü hırka modelleriyle devam ediyoruz. Rengiyle modeliyle göz kamaştıran güzellikte olan bebek hırka modellerinden bir tanım hazırladık. Ön evresinde burgular olan gerisinde fiyonguyla tamamladığımız bir hırka. Yine beğendiğiniz şiş örgü numuneleriyle tamamlayacağınız hırkayı çok seveceksiniz. 3 aylık bebek amacıyla kapşonlu hırka yapılışında renk değişikliğine giderek numune değişikliğine giderek erkek bebek örgü hırka modellerine de dönüştürebilirsiniz. Etek alanı açılarak ilerlediği amacıyla bu durumuyla pek erkekler amacıyla ideal değil gibi. Ama siz artırma yapmadan düz inerseniz erkekler içersinde ideal duruma gelecektir. Ya da artırmalarınızı bu kadar yapmaz daha ideal yaparsınız.

Bebek hırkaları amacıyla tekrar en güzel örgü modellerini örmeye devam ediyoruz. Örneğin kızlar amacıyla eteği saç örgülü hırka yapılışını örebilirsiniz. Erkekler amacıyla ise bebek örgü hırka yapılışını örebilirsiniz. Çok şık çok güzel yeni modellerden. Modellerimiz yalnızca burada bahsettiklerimiz ile sınırlı değil. Oldukça çok model var. Burada hepsinden konuşmak olası değil. Hepsine mimuucom ana sayfadan ulaşabilirsiniz. Şimdi hırkayı örme süreyi geldi. Hadi başlayalım.
3 aylık bebekler amacıyla başlanmış görkemli bir hırka öreceğiz birazdan. Yabancı örgü modellerinden. Aman gözünüzü korkutmasın. Vido başında ilmek sayılarından, cm ölçülerinden bahsedilmekte. Böylece hırkayı çok daha rahat örebiliriz. Ya da daha evvelce ördüğümüz ilmek sayılarından yararlanarak model programı yapabiliriz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.