ZİKZAKLI BAYAN YELEK MODELİ

21.05.2021
694
ZİKZAKLI BAYAN YELEK MODELİ

ZİKZAKLI BAYAN YELEK MODELİ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlar, bugün aslında görür görmez çok beğeneceğinizi ön görü ettiğim bu en güzel bayan yelek modellerinden olan ve lüzum o göze hoş gelen renk uyumuna lüzumse de Zikzak Örgü Desenlerine bayılacağınız bu Tığ İşi Zikzaklı Bayan Yelek Modeli Yapılışını şimdi hemencecik paylaşıyoruz.

Tam manasıyla Elislerinet Örgü Modellerine layık olan ve çevrenizde ki kişilerinden gördüklerinde fazlasıyla ilgisini çekeceği bu Tığ İşi Bayan Yelek Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz meleklerim, güzel ve hayırlı zamanlarda eskitmeniz dileğiyle.

Lif Modellerinden olan ve eminim ki o Büyük Çiçek Desenlerini seveceğiniz bu Fırfırlı Gül Desenli Tomurcuklu Lif Yapımı linkine tıklayıp göz atmanızı tavsiye ediyorum.

Zamanını ve emeklerini Tığ İşi Zikzaklı Bayan Yelek Nasıl Yapılır? videosuna gerçekleştirme amacıyla harcayan sevgili Elislerinet Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Zikzaklı Bayan Yelek Modeli Yapılışı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.