Tunus İşi Patik Modeli

27.09.2022
968
Tunus İşi Patik Modeli

Tunus İşi Patik Modeli

Bugüne kadar aniden çok patik modelini sizlerle buluşturduk. Hem şiş ile örülen hem de tığ işi pek çok model anlatım sunduk. Bazı modelleri yapar iken zorlansak da bazılarını yapar iken hiç zorlanmadığımız gibi hem de keyif aldık. Sizlere tekrar yeniden çok güzel tunus işi patik anlatımını beğeninize sunuyoruz.

Patikler, çeyizlerde en çok sarfedilen, soğuk zamanlarda ayağımızdan çıkarmadığımız parçalardır. İki ya da daha çok şişle örülen modeller ya da tığ işi modeller çeyizlerde sergilenir. Bebek, çocuk ve yetişkinler doğrulusunda sevilerek kullanılır.

Orgu Hayatım Youtube Kanalının anlatımı ile sizlerle paylaştığımız patiği çok beğeneceğinizi düşünüyoruz. Çeyiz hazırlıyorsanız sizin amacıyla güzel bir model olacağın düşünüyoruz.

Patiği yapımında sarfedilen tüm ürünlere aşağı eklediğimiz video ile basitçe ulaşabilirsiniz. Orgu Hayatım Youtube Kanalına anlatımından dolay teşekkür ediyoruz. Yapmak isteye herkese şuandan basit gelsin.

Sitemizde bunun gibi patik modelleri ve daha çoğu mevcuttur. Göz atarak hoşunuza gidecek içeriklere ulaşabilirsiniz. Öneri ve düşüncelerinizi bizimle paylaşmayı unutmayın. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Tunus İşi Patik Modeli Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.