Tığla Uzun Yelek Nasıl Örülür

22.06.2022
1.188
Tığla Uzun Yelek Nasıl Örülür

Tığla Uzun Yelek Nasıl Örülür

Tığ işi örgü modellerinden çok hoş bir yelek tanımı hazırladık. Örgü uzun yelek modellerinden yaz kış severek kullanacağımız bir model. Örgü kimono yelek modelinde detaylı ipler kullanarak ister yaza ideal ister kışa ideal olarak örebilirsiniz. Kimono yelek modelini örmek gerektiğince basit. Bu yüzden örgüye yeni başlayanlarda videoyu takip ederek örebilirler. Tabi şunu diyebilirler. Bu video yabancı örgü modellerinden. Dili yabancı anlamıyoruz. İnanın bende dil bilmiyorum. Bazı örgü terimlerini biliyorum. Yabancı örgülerde videolarda elleri takip ederek örüyorum. Böylece işim daha basit oluyor. Sonuçta örgünün dili hep aynı. Değişmiyor. Sizlerde öyle yapabilirsiniz.

Örgü yelek modellerini beğendiğiniz renklerle beğendiğiniz iplerle örebilirsiniz. Sizlerle her vakit yeni modelleri buluşturmaya devam edeceğiz. Örneğin şişle kare motiften örgü yelek yapılışı çok güzel bir model. Keyifle öreceğiniz değişik tasarımlar oluşturabileceğiniz modellerden. Şişle yelek örneği ya da tığla yelek örneği amacıyla değişik modeller arıyorsanız önceki içeriklerimizi incelemeniz yeterli. Muhteşem modeller var. Şimdi tığla uzun yelek nasıl örülür öğrenme vakti.

Alt bölümünü püsküllerle süslediğimiz çok hoş bir yelek. Boyunu, bedenini istediğimiz gibi her vücuda göre uyarlayabiliriz. Zincir adetlerini ayarlamak yeterli. Küçük kızlara da örüp anne kız takımlar örebilirsiniz. Yeleğe kol da ekleyebilirsiniz. Kimono modelleri olarak örgü salaş hırka modelleri olarak kullanabilirsiniz. Örneğin anlatımı, yeleğin anlatımı bizden, modelle dilediğiniz gibi oynamak sizden.

Hırkayı gerçekleştirme amacıyla zincir çekmeyi ve trabzan örmeyi bilmek yeterli. İp ve tığı da hazırladıktan sonra tığla uzun yelek nasıl örülür videoyu izleyerek başlayabilirsiniz. İp olarak kartopu baby doğal ip ve tığ olarak ise 6 mm kullanılmış.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.