Tığ işi Yuvarlak Dantel Motif Yapılışı

09.06.2020
7.384
Tığ işi Yuvarlak Dantel Motif Yapılışı

Tığ işi Yuvarlak Dantel Motif Yapılışı
Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, Yüce rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa yeni ve güzel dantel modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte yaptığınızdan sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Motifli Yuvarlak Dantel Yapımını sitemize ekliyoruz hanımlar.
Tam manasıyla Hobilerim Örgü Dantellerine aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi beğendiğiniz canlı renklerde ya da evde çoğalan ipleriniz ile tercih edebileceğiniz bu Yeni Dantel Örneğini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Çeyizlik Dantel Modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Tığ İşi Güzel Dantel Yapımına bakmadan geride bıraktığımız pişman olur.
Hobilerim Örgü Youtube Kanalına içten dille ve detaylı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Motifli Yuvarlak Dantel Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz kolay gelsin,

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.