Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği

05.01.2021
1.875
Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği

Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever güzel bayanlar, bilhassa tavşanlı bebek yelek modelleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını en samimi şekilde rica ettiğim ve son dönemlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Örgü Canım Anne türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve üstünde ki tavşan motiflerine çocuklarınızın hayran kalacağına emin olduğum bu Örgü Bebek Yelek Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Motifli Bebek Yelekleri tipleri severlerin kaçırmamasını rica ettiğim bu Şişle Miran Bebek Yeleği Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin lütfen.

Canım Anne Youtube Kanalına tatlı dille ve ayrıntılı şekilde anlattıkları bu Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Tavşanlı Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.