TIĞ İŞİ ÖRGÜ TARİFİ

17.02.2021
768
TIĞ İŞİ ÖRGÜ TARİFİ

TIĞ İŞİ ÖRGÜ TARİFİ

Merhametine ve şefkatine muhtaç olduğumuz ulu rabbimize sevdikleriniz ile yakın hissedeceğiniz hayırlı ve bol dualı günler olsun bayanlar, bilhassa örgü modelleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu Tığ İşi Örgü Tarifini sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla Gülcan volkan duran örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki etrafınızda görenlerinde hayran kalacakları bu yeni örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir güzel örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Kelebeğin Rüyası Örgü Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Tığ İşi Örgü Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Örgü Tarifi Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.