Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere

05.12.2020
1.035
Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere

Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu selamlaaar, birazdan göreceğiniz canlı renkleri ile sizi kendine hayran bırakabileceğini düşündüğüm kolay tığ işi bere modellerinden olan ve ördükten sonra evinize renk katacak olan bu Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere Yapımını sizler amacıyla güzel sitemize mafsala yapıyorum.

Umarım bayanlar sizlerde en az benim kadar beğenir ve en kısa vakitte örmek amacıyla sabırsızlanırsınız bu Ponponlu Kolay Bere Örneğini örebilirsiniz, yapacakların elleri kolları dert görmesin ulu rabbim kolaylikler sağlasın.

Kısa bir vakit evvelce sitemize eklediğim Yeni Sepet Örgü Örneklerinden olan ve yapımı da bir o kadar kolay olan bu Kolay Sepet Örgü Modeli Yapımı linkine girmenizi rica ediyorum, zamanınız olursa meleklerim bu Tığ İşi Renkli Bere Modelini bitirdikten sonra resmini çekip bana gönderebilirsiniz.

Öğretici şekilde anlatımı bizlerinde faydalanması amacıyla Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere Nasıl Yapılır? videosunu derleyen Örgütube Youtube Kanalına teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Tığ İşi Kolay Örgü Ponponlu Bere Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.