TIĞ İŞİ ELBİSE MODEL ANLATIMLI

19.09.2020
1.879
TIĞ İŞİ ELBİSE MODEL ANLATIMLI

İLK ADIM BEBEK ELBİSESİ ÖRGÜ MODELİN YAPILIŞI VİDEO ANLATIMLI

Sevgili örgü sevenler bugün sizlere ilk ismim yürüme bebek elbisesi olarak çalışıp sizlere model konusu ile alakalı düşünce edinmeniz amacıyla paylaştım.

Yapılışı çok basit olan ve elbise süsleyerek şık bir elbise olarak sizlere nasıl yapıldığı ile alakalı düşüncelerimi paylaşmak istedim.

ilk yürüşün elbisesi
ilk yürüşün elbisesi
İLK ADIM BEBEK ELBİSE MODELİN MALZEMELERİ
Bu elbise modeline ben makine ipi kullanarak çalıştım İki renkli oluşmaktadır yeşil ve beyaz renk kullandım Sizler dilediğiniz renk kullanabilmeniz mümkün ya da yalın renk çalışabilirsiniz.

2 numaralı tığ kullandım ve çiçek yapılışında dikişi amacıyla iğne kullandım.

İLK ADIM BEBEK ELBİSE MODELİN YAPILIŞ TARİFİ
42 santim zincir çalışması yaptım zincir 120 ilmek atarak başlismim ve trabzan çalışması kareleri oluşturdum.

Arka kol ön olarak 4 parçaya ayırdım ve sonrasında kol kesimleri yaptım etek ucu amacıyla tekrar Trabzon çalışması yaparak kat kat fırfırları oluşması amacıyla ayrıntılı bilgi video anlatımında sizlere bahsettim.

Sizlere tam Detay olarak burada bahseder olursam karışık bulacağınızı düşünüp görselle çalışmak daha mantıklı olduğunu düşünerek sizi video izlemenizi tavsiye ederim.

Arkadaşlar videoları sonuna kadar izlemenizi ve arada ufak detayları basit çalışma yöntemi ve değişik düşünceleri sundum amacıyla sonuna kadar izlemenizi her vakit amacıyla ve başka videoları amacıyla de geçerli olmak kaydıyla öneririm.

Bu güzel bebek modeli elbisenin grup olarak çalışmasını devam edeceğim Sizlerde sayfamı ve kanalım olan orgu tarifleri takipte kalırsanız başka modellerin ve başka tasarımlarında haberdar olursunuz

Bu güzel çalışmayı beğeni ve yorumlarınızı beklerim şimdi ilk ismim bebek elbise modelini gerçekleştirme isteyen bütün örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin.

Gelin birlikte yapılış detaylarını video anlatımını izleyelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.