Tığ ile Ağaç Kökü Modeli Saç Bandı Yapımı

03.10.2020
1.595
Tığ ile Ağaç Kökü Modeli Saç Bandı Yapımı

TIĞ İŞİ AĞAÇ KÖKÜ MODELİ SAÇ BANDI YAPIMI

Huzurun ve mutluluğun bol bulunduğu güzel günleriniz olsun hanımlar. Rabbim tüm güzellikleri sizler amacıyla nasip eylesin. Tığ işi ile farklı modeller yapılmaya devam ediliyor, saç bandı modelleri arasında konumunu alacak, Tığ İşi Ağaç Kökü Modeli Saç Bandı Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, çok farklı ve güzel bir model olmuş, bu modeli elbiselerinizi tamamlamak amacıyla kullanabilirsiniz.

Saç Bandı Yapımı
Modelimiz Atolyehobi Saç Bandı Modelleri ortamında konumunu almış, Tığ İşi Ağaç Kökü Modeli Saç Bandı Yapımında orta kalınlıkta bir ip ve kalın bir tığ kullanılmış, yapımı tığ işi biliyorsanız sizi zorlamayacak ve kısa sürede bitirebileceğiniz bir model, bu modeli kendiniz amacıyla ya da çocuklarınız amacıyla yapabilirsiniz, her renk bu modele çok yakışacaktır. Yapacak olanlara şuandan basit gelsin, güzel zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Saç Bandı Modelleri ortamında yer alan, Tığ İle Çift Halat Örgülü Saç Bandı Yapımına da bir göz atın derim.

Atolyehobi Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Tığ İşi Ağaç Kökü Modeli Saç Bandı Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.