Tek Renk İğne Oyası Örneği

13.05.2022
568
Tek Renk İğne Oyası Örneği

Tek Renk İğne Oyası Örneği

İğne oyası numunelerinden tek renk yazmalarda uyarlayacağımızı tek renk iğne oyası örneği yapılışı hazırladık. Tabi desenli yazmalarınıza da uygulayabilirsiniz. Eminim çok güzel olacaktır. Tek renk iğne oyası örneği yapılışı pırpırlı zürafalardan, küçücük dağlardan, kayalardan oluşuyor. İsterseniz bu örneğe çiçek eklemesi de yapabilirsiniz. Tek renk iğne oyası yazma numuneleri değişik modellerde beğendiğimi modelleri ayrı numunelerde birleştirerek kullanabiliriz. Daha evvelce fiyonklu iğne oyası yapımı hazırlamıştık. Tek renk çalışabileceğimiz gibi her bir fiyongu değişik renkte de çalışabiliriz. 3lü fiyonk yerine 2 li ya da tekli olarak da çalışabiliriz. İğne oyası sıralı model anlatımlı yapılışı numunelerini tek renk çalışabiliriz. 2 ya da 3 renk olarak da. Modele göre renk tercihi değişiklık gösterebilir. Tek sıra tek renk kullandığımız oyalara boncuklar, pullar ekleyebiliriz. Örneğin tek sıra boncuklu iğne oyası çok beğeneceğimiz zarif numunelerden. İğne oyası havlu ya da iğne oyası namaz örtüsü modellerinde de kullanabilirsiniz. Daha evvelce paylaştığımız modelleri de inceleyerek görülmemiş dizayn iğne oyaları oluşturabiliriz. Şimdi yeşil yazmaya iğne oyası numuneleri olarak hazırlanmış numune olarak anlatımına geçelim.

Yeşil tonlarında bir yazmaya uyarlanmış mükemmel bir numune. Yine her renkle yapıldığında göz alıcı güzellikte olacak. Hatta bu modele pırpırlı kısımlarda kum boncuk eklemesi yapabiliriz. Böylece boncuklu iğne oyası modellerine yeni bir numune oluşturmuş oluruz. Sizce de güzel olmaz mı?

Tek renk iğne oyası örneği yapılışı bitirildiğinde çok güzel gözüküyor değil mi. Eğer modeli beğendiyseniz ve gerçekleştirme dilerseniz tarifine derhal alttan ulaşabilirsiniz. Örneği dilerseniz yukarıdaki gibi yalın dilerseniz alttaki gibi renkli çalışabilirsiniz. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.