Takım Lif Kutu Tekniği Modeli

03.03.2021
5.348
Takım Lif Kutu Tekniği Modeli

Takım Lif Kutu Tekniği Modeli

Takım lif kutu yöntemi modeli yapılışı kare, uzun ve kese modelinden meydana gelen üçlü lif çalışmasını siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Farklı renk seçimi ile yapabileceğiniz basit ve görselliği güzel olan lif modelini ister çeyiz ya da armağan olarak yapabileceğiniz lif modelleri arasındadır.

Lif modelleri en sevilen tığ işi örgü modelleri arasında yer almaktadır. Yapılışı kısa vakitte bitmesi model alternatifi çok olması hanımlarımızın dikkatini arttırmaktadır. Sayısız lif modeli olması ve yeni dizayn liflerin çıkması ilaveten video anlatımlı olması yeni öğrenmek isteyen arkadaşlarımız içersinde gerektiğince yararlı olmaktadır.

Takım lif misalleri bilhassa kutu yöntemi modelleri sıkça tercih edilen modeller arasında yer almaktadır. Yeni başlayanlar amacıyla kutu yöntemi modeller daha basit olmaktadır. Kare modeli en çok oluşturulan model olmaktadır. Yazımızın amacıyla üç modeli sizlere sunuyoruz. İster grup ya da tek model uygulayın.

Ayrıca sitemizde güzel yeni dizayn lif modellerini bulabilirsiniz. Ağır yeni misaller çeyizlerde bohça amacıyla tercih edilenler arasında yer almaktadır. Sizlerin favorisi hangi modellerdir ?

Yapılışı: Kutu yöntemi ile oluşturulan basit biçim ayrıntılı lif modelinin yapım aşamaları video anlatımda ayrıntılı bir biçimde anlatılmıştır. Yapacak olan arkadaşlara basit gelsin..

Lif modelleri, lif modeli ve yapılışı hepsi daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

Örgü merakı youtube kanalına teşekkür ediyoruz.

Takım lif kutu yöntemi modeli yapılışı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.