Süpürge Modelli Bebek Kazağı

10.01.2022
180
Süpürge Modelli Bebek Kazağı

Süpürge Modelli Bebek Kazağı

Süpürge modelli bebek kazağı yapımı kış aylarında sıkça örülen bebek kazakları en çok tercih edilen bebek örgüleridir. Süpürge modelim görselliği güzel olan misaller arasında olması bebek örgülerinde şıklığı yansıtmaktadır. Kol kısımlarında detaylar kazak modeline ayrı görsel sunum katmaktadır.

Örgü bebek kazakları el işlerinde en sevimli el işleridir. Küçük küçücük kazaklar örmek terapi olurken büyükannelerin torunlarına kış süresince örüp hediye etiği en eğlenceli vakitler olmaktadır. Örgü ile büyüyen kuşak örgü modellerini en iyi bilenlerdir.

Örgü sevenler amacıyla bir birinden güzel örgü modellerini sayfamızda yer vermeye devam ediyoruz. İstediğiniz bir çok örgü modelini sayfamızı ziyaret ederek ya da yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Yapılışı: 6 Ay ve1 yaş amacıyla uyumludur, ilk olarak 63 ilmek ile başlıyoruz. Süpürge modelini kurmaya başlıyoruz. Model miktarını gerçekleştireceğiniz yaş grubuna göre ayarlayabilirsiniz.

Modeli adetlerini ayarlayarak ister bebek ve çocuklara ister yetişkinlere uyarlayabilirsiniz. Malzeme olarak bebe yünü ve kullanacağınız ipe uyumlu şiş tercih etmenizi tavsiyerim. Kazak modelimizi dilediğiniz marka ip tercihi ile yapabilirsiniz. İpinize ideal şiş tercihi ve el uyumuna göre değişiklik göstere bilir.

Daha ayrıntılı bulgular amacıyla videoyu izleyebilirsiniz. Hem de video altındaki yorumlar evresinden aklınıza takılan soruların cevabını bulabilirsiniz.

Bu güzel süpürge modelini ve anlatımını bizlerle paylaştığı amacıyla Terapim Örgüm dostumuza teşekkür ediyoruz.

Sitemizde çoğu iki şiş modelin ve tığ işi , Tunus işi modeller de bulmanız mümkündür.

Hem de kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz. Videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip, paylaşarak destek olmayı unutmayın. Her vakit bulunduğu gibi; sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız… Yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz. Bütün örgü sevenlere şuandan basit gelmesini diliyoruz.

Süpürge Modelli Bebek Kazağı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.