ŞİŞ İLE YAZLIK ŞAL ÖRGÜ

03.04.2021
1.296
ŞİŞ İLE YAZLIK ŞAL ÖRGÜ

ŞİŞ İLE YAZLIK ŞAL ÖRGÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa şal modelleri arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını şiddetle rica ettiğim ve son vakitlerde gelin çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok şık gelen bu Şiş İle Yazlık Şal Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla şerifenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve eminim ki en kısa vakitte ördüğünüzden sonra etrafınızda görenlerinde çok sevecekleri bu güzel şal modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı şal modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini söyledikleri bu Kolay Yelek Şal Örgüna bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Şiş İle Yazlık Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Şiş İle Yazlık Şal Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.