SIFIR YAKA DİKİŞSİZ KAZAK YAPILIŞI

05.06.2022
608
SIFIR YAKA DİKİŞSİZ KAZAK YAPILIŞI

SIFIR YAKA DİKİŞSİZ KAZAK YAPILIŞI

Melekler doğrulusunda sevdikleriniz ile yaşadığınız yuvanızın sevgi ve huzurla dolduğu bol dualı ve bol bereketli hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa bebek kazak örgüsü arayanların kesinlikle ama kesinlikle bakmasını rica ettiğim ve eminim ki inşallah en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra banyonuzda renk katacak olan sıfır yaka dikişsiz kazak örgüsü modelini sitemize ekliyoruz güzellerim.
Tam manasıyla çakır örgü zeynep çakır örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve şiş örgü sevenlerin de gönül rahatlığı ile rahatlıkla yapabileceği bu kazak örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Sitemizde tespit edilen ve görenlerinde beğendiklerini ilettikleri bir diğer model olan Spor Çocuk Hırka Kazak Yapımına bakmayı unutmayın.

Çakır örgü Zeynep çakır Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille bizler amacıyla anlattıkları bu sıfır yaka dikişsiz kazak örgüsü nasıl yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Sıfır Yaka Dikişsiz Kazak Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.