Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

28.11.2020
4.192
Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Örgü Kazak Modelleri Yapılışı

Örgü kazak modelleri yapılışından çok güzel bir model yapılışı hazırladık. Her renk ile örülebilecek cepli harika bir kazak. Örgü kazak modelleri yapılışı daha evvelce paylaştığımız örgü yelek modeli yapımı olarak paylaştığımız modelin başlangıcına benziyor. Şiş örgü modelleri ile ördüğümüz kazağı istetiğiniz şiş örgü misalleri ile örebilirsiniz. Reglan kollu kazak modelleri olarak ördüğümüz kazağımızın ön kısımlarına burgu modelleri, saç örgü modelleri, baklava örgü modelleri gibi misaller kullanabilirsiniz. Orjinal modelde çift saç örgü kullanılmış. Sizde aynı örneği kullanabilirsiniz. Örgü kazak modelleri erkek ve pantolon askılı örgü kazak yapılışı da harika modellerimizden. Daha çoğu amacıyla deryalifikirler.com bebek örgü modellerinden ulaşabilirsiniz.

Reglan Kol Kazak Nasıl Örülür?

Şiş örgü kazak modellerinden görülmemiş bir model. Alt ve ön kısımları oval ve reglan kol kazak modellerinden. Çok hoş kolları da modelleri bir örnek. Modelin yapılışını sizlere şemalı olarak hazırladık. şema üstüne kesme sayıları verilmiş. O sayıları göre yapabilirsiniz. Modeldeki ölçüler 3 yaş amacıyla uygun. İlmek adetlerini ayarlayarak her yaş amacıyla örebilirsiniz.

Örgü kazak modelleri yapılışının göğüs 68 cm uzunluğunda, uzunluk ise 36 cm. Sizde örmek dilediğiniz vücuda göre cm ölçülerini ayarlayabilirsiniz. Hadi şimdi şemayı görelim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.