Örgü Bulaşık Süngeri Yapılışı

Örgü Bulaşık Süngeri Yapılışı

Örgü Bulaşık Süngeri Yapılışı

Bulaşık süngerleri mutfakta bulaşıklarımı temizlememize yardım etse de, hiç düşünemeyeceğimiz kadar pislik barındırır. Sünger yapısı ve sıksık değişik atıklarla ilişki durumunda olması sebebi ile, mikroplar içersinde basitlıkla çoğalıp yaşarlar. Bu amaçla süngerlerimizi sık sık değiştirmemiz gerekmektedir.

İplerimizle yapabileceklerimizin sınırları yoktur. Arada sırada tığ işi bazı durumlarda de şiş kullanarak birbirinden güzel modeller meydana çıkarırız. Bu modelleri de birbirinden değişik alanlarda değerlendiririz. Örgü severler şuana kadar oluşturulan modellerle kalmayıp her gün yeni modeller tasarlamaktadırlar.ailesi olarak bugün sizlerle örgü bulaşık süngeri anlatımı hazırladık. Çok daha az maliyetle daha steril süngerlere sahip olacağınız gibi sık sık da basitçe değiştirebileceksiniz.

Örgü bulaşık süngerimizi yapar iken simli kristal ip kullanıyoruz. Biz tek renk yaptık. sizler dilediğiniz renk kombinleri ile süngerinizi örebilirsiniz. Yaparken aklınıza takılan her noktada anlatım videomuz sizlere yardımcı olacaktır.

Sitemizde ve Youtube kanalımızda bunun gibi daha pek çok model ve anlatımı mevcut. Yapmak dilediğiniz aradığınız her şey amacıyla sitemize göz atabilir, Youtube videolarımız izleyerek bilgi alabilirsiniz.

Anlatım videolarının devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak bize destek olabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Kristal İp İle Örgü Bulaşık Süngeri Yapılışı Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.