Örgü Bardak Kılıfı Yapımı

18.11.2020
1.240
Örgü Bardak Kılıfı Yapımı

Örgü Bardak Kılıfı Yapımı

Ardık kupalarımız daha şık görünecek. Düz örgü yaparak dilediğiniz tarzda tasarlayabileceğiniz çok şık kupa örgüsü yapabilirsiniz. Porsalen kupalarınızı özel olarak üretilmiş olan porselen kalemleri ile porselen kupa boyama yapabilirsiniz. Bardaklarınız amacıyla, kupalarınız amacıyla çok şık örgü bardak altığı modelleri yapabilirsiniz. Her tarza ideal paylayşımları sitemizde bulabilirsiniz. Tığ işi örgü modelleri, şiş örgü modellerini bardaklarınız amacıyla uyarlayabilirsiniz. Bardaklarınıza , kupalarınıza ideal şekilde zincir çekerek ya da şişe ilmek atarak dilediğiniz tarzda örebilirsiniz.

Örgü Kupa Kılıfı Nasıl Yapılır?

4. 5 mm şiş ve ip kullandık. Modeli 1 düz 1 ters olarak da örebilirsiniz. 1 sıra düz örgü yapılışı , 1 sıra ters örgü olarak da örebilirsiniz. Ön ve arka amacıyla 33 ilmek atarak başlıyoruz. 1 düz, 1 ters ile 3-4 sıra lastik örüyoruz. Daha sonra Yaklaşık 9. 5 cm olacak şekilde lastik bittikten sonra 1 sıra düz, 1 sıra ters olarak örüyoruz. Verdiğimiz ölçüler değişkenlik gösterebilir. Kollar amacıyla şiş örgüde sihirli halka yaparak 10 ilmek atıyoruz şişe. Daha sonra 5 sıra süresince örüyoruz. Eldivenler amacıyla düz örgü örüyoruz. Eksiltme yaparak eldiven şeklini veriyoruz.

Şimdi sizlere birkaç aynı tarzda örülmüş birkaç değişik model paylaşımları yapacağız. Sizlerde düz örgü ile örüp dilediğiniz gibi süsleyebilirsiniz. Düğmeler ekleyebilirsiniz. Örgü cep modelleri yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.