Mevsimlik Motifli Süveter Modeli

14.01.2021
1.543
Mevsimlik Motifli Süveter Modeli

Mevsimlik Motifli Süveter Modeli

Mevsimlik motifli süveter modeli yapılışı tığ işi örgü süveter yapımı kız çocukları amacıyla görselliği çok güzel olan modeli video anlatımlı olarak rahatlıkla uygulayabilirsiniz.

Tığ işi örgü modeller sevenler amacıyla mevsim geçişlerinde kullana bileceğiniz süveter modelini dilediğiniz boyutta hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz motif ile yapabilirsiniz. Video anlatımdaki motifle aynı olması koşul değil sizler kendi beğendiğiniz motiften aynı süveteri yapabilirsiniz. İp ve renk seçimi tekrar sizlerin kullanacağınız kıyafetlerle ahengi göze alarak renk ahenginu seçebilirsiniz.

4 Renk bebe ipi kullanılmıştır. İstediğiniz ip tercih edebilirsiniz.
Yapılışı: Model anlatımında dört motif kullanılmıştır dört motifi uç evresinden motifleri ekliyoruz. Etrafını aynı teknik ile örüyoruz. İstediğimiz boyuta gelene kadar. Modelde iki motif bitişinin eni 35 santimdir. Omuz kısmına askı ayrıntıyı ve etek uç kısmına püskül ayrıntıyı yapılmıştır. Modelin ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Kanalımıza abone olarak yayınlanan videolardan haberdar olabilirsiniz arkadaşlar videolarımızın devamı amacıyla lütfen beğenip paylaşarak destek olmayı unutmamalısınız her vakit bulunduğu gibi sizi videonun yorumlar evresinde her türlü soru görüş tavsiye ve arzularınız amacıyla bekliyor olacağız yorumlarınız bizim amacıyla çok kıymetli bu yüzden bulunduğunca acele cevap vermeye çalışıyoruz bütün örgü sevenlere şuandan basit gelsin.

Süveter yapımı, örgü modelleri, tığ işi örgü modeli hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmamalısınızız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.