Mekik Oyası Gül Nasıl Yapılır

02.07.2022
2.161
Mekik Oyası Gül Nasıl Yapılır

Mekik Oyası Gül Nasıl Yapılır

Mekik oyası modellerinden görülmemiş 3 ebatlı mekik oyası yapılışıyla devam ediyoruz. Çok şık oyalar çok şık süslemeler yapacağımız bir oya hazırladık. Mekik oyası gül modeli. Mekik oyası takı yapımında kullanabiliriz. Tespih ucu süslemelerinde kullanabiliriz. Mekik oyası yazma modellerinde kullanabiliriz. Bu şekilde örnekleri çoğaltabiliriz. Çok güzel görülmemiş modeller tasarlayabiliriz. Daha evvelce iğne oyası minyatür gül yapımı hazırlamıştık. İğne oyaları ile az sonra paylaşacağımız mekik oyası gül yapımını birleştirerek yazmalarımızda kullanabiliriz. Havlularda kullanabiliriz. Çok şık küpeler, kolye uçları, el yapımı broş modelleri tasarlayabiliriz. Mekik oyası motif yapımında geçen zamanlarda ay çiçeği modeli yapılışı hazırlamıştık. Yine çoğu çalışmada kullanacağımız yeni örneklerdendi. Tarifine mekik oyası ayçiçeği motif yapılışından ulaşabilirsiniz. Boncuklar da ekleyerek çok hoş bir küpe yapabilirsiniz mesela. Mekik oyası yaprak modelleriyle, iğne oyası yaprak modelleriyle birleştirerek çeyizlik modeller yapabilirsiniz. Şimdi mekik oyası gül nasıl yapılır detayları öğrenmeye geçelim.

3 ebatlı görüntüsüyle göz dolduran çalışmalardan. Mekik oyası bilenler derhal yapmaya başladılar bile. Mekik oyası güllerle görülmemiş tasarımlar, oyalar yapmaya başladılar. Yazma kenarlarına en güzel oyaları hazırladılar. Renk renk yapacağımız gül alttaki gibi görünecek. İlerleyen zamanlarda de mekik oyası yaprak yapımını öğreneceğiz. İkisini beraber çoğu çalışmada kullanacağız.
Ortası incili görülmemiş bir çiçek tanımı hazırladık. Hadi hep beraber mekik oyası gül nasıl yapılır öğrenelim. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.