Makrome Terlik Yapımı

25.06.2020
1.832
Makrome Terlik Yapımı

Makrome Terlik Yapımı
Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa yazlık örgü terlik örnekleri örmek isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah sizlerin de gördüğü ilk andan itibaren zorluk çekmeden yapıp giyebileceğiniz bu Yazlık Makrome Terlik Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.
Tam manasıyla Gülcan Volkan Duran Terlik türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Makrome Terlik Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.
Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Güzel Örgü Terlik Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini gönül rahatlığı ile dile getirdikleri bu Tığ İşi Güzel Örgü Terlik Yapılışına bakmadan geçmeyin lütfen.
Gülcan Volkan Duran Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla anlattıkları bu Yazlık Makrome Terlik Nasıl Yapılır? Videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.