Kolay Tahta Boncuklu İğne Oyası

18.08.2022
2.604
Kolay Tahta Boncuklu İğne Oyası

Kolay Tahta Boncuklu İğne Oyası

İğne oyası modellerinden tahta boncuklarla yapılmış basit bir model anlatımı hazırladık. Kolay tahta boncuklu iğne oyası yapılışı. Renkli tahta boncuklar kullanarak yazmalarımızı renklendiriyoruz. İğne oyası pırpır yöntemi ile yapılmış her yazmaya hem de iğne oyası mutfak havlu modellerinde de güzel duracak örneklerden. Biraz tahta boncuklarla yaptığımız iğne oyası örneklerinden bahsedelim. Sonra yeni modelimizin anlatımına geçeriz.

İğne oyası sinek kanadı yapımına boncuklar ekleyerek çok şık oyalar tasarlayabilirsiniz. Boncuklu iğne oyası nasıl yapılır paylaşmıştık. Sinek kanadı ile yapılmış bir örnek. İğne oyası fiyonklu modellere boncuklar ekleyebilirsiniz. Tıpkı iğne oyası boncuklu fiyonk modeli yapımı çok hoş yazmalarda çok şık duracak modellerden. Tahta boncuklu iğne oyası modeli de basit örneklerden. Ağır iğne oyası modelleri, basit iğne oyası modelleri gibi çoğu örneğe önceki içeriklerden ulaşabilirsiniz. Şimdi basit tahta boncuklu iğne oyası yapılışını öğrenme vakti.

Renk renk tahta boncukları basit iğne oyası modelleriyle kara yazma kenarına uyarladık. Her renk yazmaya uyarlayacağımız basit örgülerden. Düz renk ya da desenli yazmalarda basit oyayı yapabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.