KOLAY ELMAS BOT PATİK

09.01.2021
1.021
KOLAY ELMAS BOT PATİK

KOLAY ELMAS BOT PATİK

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa patik örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu Kolay Elmas Bot Patik Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla canselin patiklerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan göze de çok hoş gelen bu patik örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı patik modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok sevdiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Balıklı Kolay Patik Örneğina bakmadan geçmeyin derim.

Canselin Örgü Dünyası Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek sunarak derledikleri bu Kolay Elmas Bot Patik Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Kolay Elmas Bot Patik Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.