KASTIRMALI BEBEK CEKETİ

22.10.2020
1.955
KASTIRMALI BEBEK CEKETİ

KASTIRMALI BEBEK CEKETİ MODELİ YAPIMI

Eviniz bereketli, kalbiniz huzurlu olsun hanımlar. Rabbim evinizden bereketi kalbinizden huzuru hiç eksik eylemesin. Farklı ve değişik bebek örgü modelleri yapılıyor, 2019 bebek örgüleri ortamında yerine alacak, çok değişik görüntülü Kastırmalı Bebek Ceketi Modeli Yapımını sizlerle paylaşıyorum, modelimiz iki şişle örülerek yapılıyor, renkleri değiştirilerek kız ve erkek çocuklar amacıyla yapılabilir.

İki Şiş Bebek Ceketi Yapımı
Bebek örgü modelimiz Ören Hanım 2019 Bebek Örgüleri arasında konumunu almış, Kastırmalı Bebek Ceketi Yapımında tek renk ip kullanılmış, sizler bu modelin rengini değiştirerek kız ya da erkek bebekler amacıyla yapabilirsin, isterseniz kız çocukları amacıyla yaparak üzerini istediğiniz şekilde süsleyebilirsiniz, bu tamamiyle sizin güzel gönlünüze kalmış. Bebek ceket modelimiz 3- 4 yaş bebeklere ideal olacak şekilde yapılmış, daha büyük çocuklar amacıyla gerçekleştirme isterseniz, numune sayılarına arttırabilirsiniz. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, bebeklerimizin güzel zamanlarda kullanmaları dileğiyle.

Kısa vakit evvelce sizlerle paylaştığım 2019 Bebek Örgüleri arasında konumunu alan, Kapşonlu Tığ İşi Denizci Yeleği Yapımına da bakmanızı tavsiye ederim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.