Kaleydoskop Battaniye Yapılışı

31.07.2021
489
Kaleydoskop Battaniye Yapılışı

Kaleydoskop Battaniye Yapılışı

Harika bir battaniye. Bayılacaksınız. Bazı battaniyeler renk uyumları ile, sarfedilen ipler ile görkemli bir uyum yakalar. Çok güzel görünür. Sizlere öyle bir battaniye yapılışı hazırladık. Kaleydoskop battaniye yapılışı. Kaleydoskop nedir derseniz uç alanı buzlu camla kapatılmış amacıylae ayna yerleştirilmiş mukavvadan bir kutu amacıylae koyulan renkli cisimlerin oluşturdukları görüntü. Renk cümbüşü. Kaleydoskop battaniye yapılışını, örgü yatak örtüsü olarak örebilirsiniz. Örgü koltuk şalı olarak örebilirsiniz. Tek ya da çift kişilik battaniye olarak örebilirsiniz. Veya örgü yastık modelleri olarak örebilirsiniz. Evde kalan ipleri değerlendirmek amacıyla örebilirsiniz. Hırka modelleri de güzel olacaktır. Yada etol şal modelleri. Yani özetle dilediğiniz her örgüde kullanabilirsiniz.

Sizlere bu şekilde büyük motifli renkli battaniyelerden bahsettik. Mesela charlottenin rüyası battaniye yapılışı çok güzel bir örnek. Büyük kare motiflerden oluşuyor. Çiçek bahçesi battaniye yapımı ise altıgen motiflerden oluşuyor. Valentino battaniye yapılışı kare motiflerden meydana gelen harika bir örnek. Daha çok battaniye modelleri ve yapılışı amacıyla ziyaret edebilirsiniz.

Renkli camların yansımasından ilham alınarak örülmüş çok güzel bir model. Battaniyeyi örmeye başladığınızda biran evvelce bitmesini isteyeceksiniz. Belkide bu güzel kaleydoskop battaniye yapılışını kullanmaya kıyamayacaksınız. Model herkezin bildiği tığ işi tekniklerinden oluşuyor. Şimdi örgüde kullanacağımız sembolleri görelim. Ve derhal altta şemayı bulacaksınız.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.