İKİ RENKLİ FISTIKLI KOLAY ÖRGÜ

18.03.2021
1.214
İKİ RENKLİ FISTIKLI KOLAY ÖRGÜ

İKİ RENKLİ FISTIKLI KOLAY ÖRGÜ

Ayaklarının altının cennetle müjdelendiği melek kalpli annelerimiz ve geleceğin anne adayları hepinize çok büyükte sevgi dolu merhabalaaar, bilhassa örgü modelleri isteyenlerin muhakkak ama muhakkak bakmasını içtenlikle rica ettiğim ve benim de gördüğüm ilk andan itibaren sizlere sunmak amacıyla sabırsızlandığım bu İki Renkli Fıstıklı Kolay Örgüsünü sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla pamuk örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve inşallah en kısa vakitte bitirdikten sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu güzel örgü modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sağlık.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir örgü modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde hayran kaldıklarını dile getirdikleri bu Çayır Çimen Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Pamuk örgüler Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille bizler amacıyla emek emek derledikleri bu İki Renkli Fıstıklı Kolay Örgü Nasıl Yapılır? Videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

İki Renkli Fıstıklı Kolay Örgü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.