İğne Oyası Tülbent Oyaları

30.11.2020
2.832
İğne Oyası Tülbent Oyaları

İğne Oyası Tülbent Oyaları

Yazmalar amacıyla harika bir numune daha hazırladık. İğne oyası tülbent oyaları. Yeni çıkan iğne oyası modellerini yazmalara yapmak daha eğlenceli olacaktır. Hep aynı modellerden sıkılanlar amacıyla yeni tasarımlar derhal uygulanacaktır. İğne oyalarını bilhassa çeyizlik olacaksa yazmalarda, havlularda çok kullanıyoruz. Son vakitlerde iğne oyalarını fular, tespih, takı gibi çalışmalarda da kullanıyoruz. En güzel modelleri bulup kızlarımızın, oğullarımızın, torunlarımızın çeyizlerine yapıyoruz. Yeni iğne oyası tülbent Yemeni yazma numuneleri amacıyla önceki modellerimizi de inceleyebilirsiniz. Yeni iğne oyası tülbent numunelerini desenli ya da tek renk yazmalara da uyarlayabilirsiniz. Tek renk yazmalarda çok güzel oluyor. Ben çok seviyorum kullanmayı. Desenli kıyafetler üstüne düz, tek renk yazmalar daha iyi oluyor sanki. İğne oyası tülbent oyalarından yeni modelin yapılışına geçelim.

İğne oyası tülbent oyalarından çok güzel çok şık bir model daha. Modelin yapılışı detaylı bir şekilde videoda anlatılmakta. Videodan takip ederek yazmalarınıza yapabilirsiniz. Yazmalarınıza ideal renklerle oyayı yapabilirsiniz. Ağır ve zarif bir numune. Zürafalarla yapılmış bir tarif.

Çok güzel gözüküyor değil mi. Yazmalarda çok şık duracak. Tek ya da desenli yazmalar amacıyla ağır örneği yapabilirsiniz. İğne oyası tülbent oyaları her renkle yapıldığında çok şık duracak bir numune. Büyük çiçeği yapar iken ara model olarak değişik iğne oyalarını da seçebilirsiniz.

https://youtu.be/euqSwPbkLKE

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.