Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği

19.10.2020
2.095
Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği

HAYAL HIRKA KIZ BEBEK YELEĞİ YAPILIŞI

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa örgü hırka modelleri isteyenlerin kesinlikle ama kesinlikle bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve eminim ki en kısa sürede bitirdiğinizden sonra çevreniz da görenlerinde hayran kalacağı bu Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği Yapımını sitemize ekliyoruz canlarım.

Tam manasıyla Eriş Pembe Örgü türlerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla de hediyelik niyetlerine tercih edebileceğiniz bu kız bebek hırka modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden bitirebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Yakın bir vakit evvelce sitemizde paylaşım yaptığımız başka bir çocuk hırka örgülerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını dile getirdikleri bu Tığ İşi Yenidoğan Bebek Yelek Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Eriş Pembe Peri Örgü Evi Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla anlattıkları bu Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi gönderiyoruz.

Hayal Hırka Kız Bebek Yeleği Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.