Halkalardan Çanta Yapımı

02.09.2020
2.681
Halkalardan Çanta Yapımı

Halkalardan Çanta Yapımı

Halkalarla yapılmış en güzel çanta modellerini derledik sizlere. Halkalardan çanta yapımı amacıyla çoğu numune derledik. Örgü çanta modellerinde plastik halkalar kullanarak kendinize tarz çantalar örebilirsiniz. Bu galeride tespit edilen numunelerden beğendiklerinizle çantalar örebilirsiniz. Makrome ipleri kullanabilirsiniz. Pamuklu ipler kullanabilirsiniz. Dantel ipleri ile örebilirsiniz. 1 halkayı 2 renkle örerek ebruli bir çanta örebilirsiniz. Siyah, beyaz, iki renkli, kırmızı çoğu çanta var. İster omuz çantası dilerseniz örgü sırt çantası modelleri olarak örebilirsiniz. Değişik örgü çanta modelleri örebilirsiniz. Gökkuşağı örgü çanta yapımı evde kalan ipleri değerlendirebileceğiniz bir model.

Perde Halkasından Çanta Yapımı

Halkalardan çanta yapımı amacıyla 2,5 cmlik halkalar kullanıyoruz. İp olarak dilediğiniz ipleri kullanabilirsiniz. Çantaları gerçekleştirme kolay. Hazır tabanlıklar çevresine ya da kendi ördüğünüz tabanlıkların çevresine halkalarla çevirebilirsiniz. Halkaların etrafını sık iğne dolanıyoruz. Ve sık iğneleri birbirine ekliyoruz. Halka çantaların amacıylai dilerseniz astarlayıp kullanabilirsiniz. Veya tekrar örgü örüp üstüne halkalar ile çevirebilirsiniz. Çantayı tamamiyle halkalar ile yaparak ya da sık iğne ile tabanlıklar örerek yapabilirsiniz. Hem çanta amacıyla kullanacağımız halkaların çevresine sık iğneleri nasıl yapıyoruz, nasıl birbirine ekliyoruz görüyoruz. Daha sonra dilediğimiz çantayı örüyoruz. Yapacağınız çantaya göre halkaların boyutlarını seçebilirsiniz. Halkaların amacıylae inciler ekleyebilirsiniz. Halkalardan çanta yapımı ve modelleri hep beraber inceleyelim.

Hatta altlarda metal halkalarla yapılmış bir numune var. O modelde metal halka bulamazsanız plastik halkaları boyayıp vernikleyip çanta yapımında kullanabilirsiniz. Kendiniz bu tür değişik fikirler geliştirerek daha güzel çantalar elde edebilirsiniz. İğne oyaları kullanarak daha değişik mamüller elde edebilirsiniz. Kim bilir belki anneler günü amacıyla iyi bir armağan fikri de olabilir. Eminim anneniz sizin ellerinizden çıkan marifeti daha çok beğenecektir. Sizden gelen parçayı yanından ayırmak istemeyecektir. Tabi soranlara da ayrı bir havası olacaktı

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.