GÖSTERİŞLİ BİR HAVLU UCU ANLATIMI

21.11.2020
1.716
GÖSTERİŞLİ BİR HAVLU UCU ANLATIMI

GÖSTERİŞLİ BİR HAVLU UCU ANLATIMI

 

Sevgili hanımlar tekrar çok güzel biraz ağır bir havlu kıyı örneği ile yapılış anlatımını hazırladım ve paylaşıp siz el işi sevenlere düşünce olsun istedim.

Evet tekrar çok güzel değişik oya gibi işlenen bir havlu kıyı örneği sundum yapım adımını izleyerek yapacağınızı umarım çok gösterişli olsun isteriz ya çeyizler işte çok gösterişli bir tığ işi havlu kıyıı sizlere düşünce olsun.

Arkadaşlar ilk olarak şunu söylemeden geçmek istemedim sayfamı takip ederek her yeni ve güzel ağır ya da biraz basit modellerden haberdar olmak dilerseniz sayfama üye ya da takip etmeniz yeterli olacaktır her vakit en güzel modellerden sizlere haberdar ettiğimi düşünerek fikrimi söylemek istedim yapım adımına gelince her modelin anlatımı olan video paylaşmaktayim ve sizlerde izleyerek yapacağınızı düşünüyorum yorum aratarak anlatmaktansa video anlatımını izlemenizi tavsiye ederim zira her bireyin çalışma yöntemi değişik ve her ne kadar aratarak sizlere sunmak doğru olmayacağını düşünerek izlemenizi öneririm.

Yine güzel modelden bahsedersek çok güzel olduğunu sizlerde görüyorsunuz ve bu modeller ile oya ucu da yapabilirsiniz nasıl mı işte size düşünce .
Oya olarak bu bolumu kullanabilmeniz mümkün adetlerini azaltarak güzel bir oya olacaktır.hem oya olusun hem havlu kıyı olarak kullanabilmeniz mümkün çok güzel olduğunu düşünerek düşünce olsun diye paylaştım

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.