Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

11.11.2020
5.002
Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

Fiyonklu Keloğlan İğne Oyası Yapılışı

İğne Oyası keloğlan modeli nasıl yapılır? Çeyiz hazırlığında olanlar amacıyla başörtüsü yazma kıyıı ve Yemeniler amacıyla fiyonklu keloğlan iğne oyası modeli çok yakışıyor.

Fiyonklu iğne oyaları ile oluşturulan yazma ve Yemeniler hanımlar doğrulusunda çok seviliyor. Fiyonklu iğne oyası modelleri yazmaların zarifliğini ve şıklığını ön plana çıkarıyorlar. Daha evvelce bir çok fiyonklu iğne oyası modeli paylaşımları yapılmıştı. Şimdi çeyiz hazırlığında olan anne ve gelin adayları amacıyla paylaştığımız yazma, başörtüsü kıyı oyası modeli de fiyonklu ve keloğlan oyası ile yaplan bir yazma oyasıdır.
İğne oyası modelleri paylaşmakla bitmiyor. Gün geçmiyor ki yeni iğne oyaları paylaşılsın. Her geride bıraktığımız gün başörtüsü ve yazma kıyıları amacıyla yeni iğne oyası modeli tasarlanıyor. Tasarlanan bu iğne oyaları yazma ve başörtüsü kıyıının daha şık görünmesini sağlıyorlar.
Her vakit en çok beğenilecek oyaları bir araya topluyoruz. Genelde paylaştığımız modelleri ziyaretçilerimiz beğenip rahatlıkla çeyizlerine ekleyebiliyorlar. Kolay iğne oyası modelleri ile başörtüsü, yazma ve Yemeni kıyılarına danteller ve oyalar yapılıyo
Sitemizi her gün takip edip yeni bir iğne oyası modeli eklenmiş mi diye denetim edebilirsiniz. Sürekli yeni modeller paylaşarak oya arşivimizi genişletiyoruz

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.