Epoksi Magnet Yapımı

02.08.2022
611
Epoksi Magnet Yapımı

Epoksi Magnet Yapımı

Özel günlerimizde hediyelik düşünce olarak kullanmak amacıyla mükemmel bir model hazırladık. Fotoğraflı magnet yapımı. Adım ismim videoda nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Ardından nişan, söz, düğün, kına, nikah gibi gelen misafirlerimize hediyeliklerimizi hazırlayacağız. Epoksi hediyelik değişik desenlerde hazırlanarak yeni doğan bebek hediyeleri, doğum hediyelikleri olarak hazırlayabilirsiniz. Bir modelin yapılışını inceledikten sonra üstünde düşünerek biraz da hayal gücümüzü kullanarak çok güzel tasarımlar oluşturabiliriz. Epoksi hediyelik eşyalar, tepsiler, bardak altlıkları tasarlayabiliriz. Yeni magnet yapımına geçmeden evvelce daha evvelce paylaştığımı epoksi, kristal reçine çalışmalarına değinelim.

Hobi aleminde çoğu yerde kullanıyoruz. Epoksi kolye yapımı içersinde canlı çiçeklerin, kuru çiçeklerin kullanıldığı en güzel çalışmalardan bir tanesi. Nasıl yapıldığını merak ediyorsanız daha evvelce paylaştığımız kristal reçine kolye yapılışına göz atabilirsiniz. Öncelerde kitaplarımızın arasında çiçekler kuruturduk. Bu çiçekleri epoksi çalışmalarında kullanabiliriz. Canlı çiçekten telefon kılıfı yapımı da ilginizi çekecek çalışmalardan. Kendimize özel en güzel telefon kılıfı modellerini yapabiliriz. Dantel modellerinden motifler kullanarak telefon kılıfları hazırlayabiliriz. Tepsiler, bardak altlıkları, nişan – söz
Daha evvelce kokulu taş yapımı, kokulu sabun yapımında kullandığımız birtakım kalıpları epoksi yapımında da kullanabiliriz. Bebek hediyelikleri olarak kokulu taş modellerini çok kullandık. Kokulu taş değişik modellerde hala hediyelik olarak yapılıyor. Son zamanlarda ise epoksi hediyelikler kullanılıyor. Genellikle evlenecek gençler arasında. Epoksi yapar iken ise kullanacağımız silikon kalıplar elastik olursa daha iyi olacaktır. Malzemeyi içersinden kırmadan rahat rahat çıkartmak amacıyla.

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.