ELMASLAR YELEK ÖRGÜ

01.03.2021
881
ELMASLAR YELEK ÖRGÜ

ELMASLAR YELEK ÖRGÜ

Sevdikleriniz ile bir arada yaşadığınız yuvanızın melekler doğrulusunda dualandığı bol bereketli ve bol dualı hayırlı günler olsun hanımlar, bilhassa yelek örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak rica ettiğim ve inşallah en kısa vakitte bitirdikten sonra güzel vakitlarda keyifle kullanabileceğiniz bu Elmaslar Yelek Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla şerifenin örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerinde olmazsa olmazlarından olan bu yeni yelek örgüsünü umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat meleklerim.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir anlatımlı yelek örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini içtenlikle dile getirdikleri bu Yazlık Ajurlu Yelek Ve Şal Örgüsüna bakmadan geçmeyin derim.

Şerifenin Örgü Dünyası Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek derledikleri bu Elmaslar Yelek Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Elmaslar Yelek Örgüsü Videosu

 

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.