Dikişsiz Kolay Bebek Yeleği

14.05.2020
3.030
Dikişsiz Kolay Bebek Yeleği

Dikişsiz Kolay Bebek Yeleği
Sevgili örgü sevenler tekrar çok basit ve her bireyin örebileceği dikişsiz bebek yelek modeli sizlere sundum .

Çok basit yalnızca trabzan çalışarak ve arada fıstık yaparak oluşturulan bir modelin yapılış anlatımını vererek sizlere basit olacaktır.

Yapılış ayrıntıyı izlemenizi tavsiye ederim zira verdiği rakamlar ile farklı örgü bebek yelek yapmanıza bilginiz olur hemde bebek yelek kaç ilmek yapalım sorunuza yanıt olarak izlediğinizde bulabilirsiniz.

Yakadan başlayıp dikiş atmadan gerçekleştireceğiniz çok basit bu güzel yelek modelini umarım sizlerde beğeneceksiniz tekrar farklı numune olsun diye düşünecek olursanız kanalım olan orgutarifleri ne bakıp farklı örgü modellerine düşünce edinebilirsiniz.

Bu modelde ki sayı kullanarak farklı numunelerde yapabilirsiniz ya da bu model basit bulunduğu kadar da güzel bulunduğunu söylemek istedim.

Roba ya kadar trabzan çalışıp robadan sonra numune yaparak daha güzel yelek yapabilirsiniz ben bu güzel basit yelek modelin yapılış sorunuza gelince video izlemenizi tavsiye ederim şimdi bu basit bebek yelek modeli gerçekleştirme isteyen bütün örgü seven arkadaşlara şuandan basit gelsin.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.