Çınar Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı

10.03.2020
1.526
Çınar Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı

Çınar Yaprakları Yelek Örneği Yapılışı
Tığ işi çınar yaprakları yelek modeli sıkça görülen örneklerden bir tanesidir. Bu model açık renk iplerle kendini çok iyi göstermektedir. Tığ işi yelek modeli arayanlar bu modeli görünce eminim çok beğenecektir.
Bazı hanımlar tığ işi yelek gerçeklştirmeyi daha çok tercih eder iken birtakım hanımlar ise şiş işi yelek gerçeklştirmeyi daha çok tercih etmektedir. Şahsen ben şiş işi yelek gerçeklştirmeyi tercih edenlerdenim.
Ama tabi tığ yelek gerçekleştirme isteyenler amacıyla görüp beğendiğim modellerin anlatımına yer veriyorum. Bu modeli ben çok beğenirim. tırabzanlı yapıldığı amacıyla göze batan bir model.
Tırabzanlı bulunduğu amacıyla angora iplerle yapmanızı öneririm. Bu modeli yeleğin alt kısmına uygulayıp roba bölümünü tırabzan ile yapanlarda var.
Bugün 38-40 gövde amacıyla ideal büyüklükte yelek gerçekleştirme isteyenler amacıyla ölçüleri sunarak anlatım yapacağım. Yeleğin arka parçası 11 model ile yapılmıştır. Ön parçaları ise 6 model ile yapılmıştır.
Yeleği yapar iken yaka ve koltuk kesimini nasıl yapacağım diye düşünmenize lüzum yok. Yaka ve koltuk kesimi videosunu yeleğin yapım videosunun altına ekledim.
Sevda hanım sipariş amacıyla yaptığı bu yeleğin bütün detaylarını iki ayrı video ile anlatmış. Keyifli seyirler dilerim.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.