ÇİÇEK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL

20.01.2021
1.530
ÇİÇEK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL

ÇİÇEK MOTİFLİ ÜÇGEN ŞAL

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, bilhassa çiçekli şal modelleri tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak göz atmasını rica ettiğim ve yapımı da aslında çok hoş olan bu Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Sevil Örgü Şallarına aslında çok ama çok yakışır olan ve kendi zevkinize göre dilediğiniz renklerde tercih edebileceğiniz bu Motifli Üçgen Şal Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Üçgen Şal Örneklerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu Şişle Zigzak Üçgen Şal Modeli Yapımına bakmadan geçmeyin lütfen.

Sevil Örgü Youtube Kanalına detaylı şekilde ve tatlı dille anlattıkları bu Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tığ İşi Çiçek Motifli Üçgen Şal Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.