Çapraz Fıstıklı Yelek Yapımı

14.01.2021
2.105
Çapraz Fıstıklı Yelek Yapımı

Çapraz Fıstıklı Yelek Yapımı

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı tığ işi yelek modellerinde kol ve yaka kesimi nasıl yapılır ? ayrıntılı video anlatımda siz kıymetli takipçilerimize yardımcı olmaya çalışacağız. Yelek modellerinde sıkça sorulan sorular arasında yaka ve kol ayrımını nasıl uygularız. Modele göre ayarlamak gerekmektedir. Bazı örneklerde kesim basit olurken zor örneklerde ayarlamak biraz zor olabilmektedir. Sağ ve sol kol kesim ve yaka modelli örneklerde denk gelmesi gerektiğince önemlidir. Tığ işi yelek modellerinde şiş örgü modellerine göre kol ve yaka kesimi biraz daha basit olduğunu düşünüyoruz.

Yelek modelleri ve yapılışları amacıyla sayfamızı ziyaret etmeyi unutmayınız. Birçok örgü modelini sayfamızda bulabilirsiniz.

Çapraz fıstıklı yelek yapımı yaka ve kol kesimi yapımı
İpinizin kalın ve ince oluşuna göre tığ seçebilirsiniz.

Bedeb ölçünüze göre kol ve yaka kesimini yapabilirsiniz. Model anlatımında yedi motif ile başlayıp üç motif eksiltme prosedürü yapılmıştır. Tek doğrultulu kesim prosedürü olmuştur.

On motif başlayıp tekrar aynı yöntemi kullanarak uygulayabilirsiniz. Detaylı anlatım ve yapılışı amacıyla video anlatımı izleyerek rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Kolay gelsin..

Örgü modelleri, örgü ve el işleri, yelek modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlar gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.