Çam dalı bebek yeleği

26.09.2020
1.967
Çam dalı bebek yeleği

ROBADAN BAŞLAMALI ÇAM DALI MODELİN BEBEK YELEK ANLATIMI VİDEO

Merhaba örgü sevenler bugün sizlere tekrar çok güzel bir bebek yeleğinin çamdalı numuneli robadan başlamalı baştan sona anlatımlı videoyu paylaştım.

Evet arkadaşlar numune bir yerde kalmasın sorunuza gelince işte detayları bir bebek battaniyesi lif modeli bebek yeleği ve bebek hırkası ve daha da çok olarak kullanabileceğiniz çam dalı örgü modelinin yapılışı.

bebek yelek yapılışı
Model bir yerde kalmamalı derken işte detayları resimde ve yapılış anlatımlarına bakarak bir modelden çoğu dizayn model olarak yapabilirsiniz.

BEBEK YELEK MODELLERİ ÇAM DALI
Değişik renkler farklı dizaynlar farklı modeller olarak sayfamda her vakit yer vermek deyim Umarım Sizler de bu güzel modelleri beğenip yapacak yapacak düşünce edineceksiniz.
Robadan başlayarak Yapılan bu güzel örgü modelini başka numune olarak çalışmalarda yapabilirsiniz.

Bu güzel modeller amacıyla sizlere lüzumlu olan malzeme ipinin renk ahengi kullanacağınız tığını uyumlu olması ve modeli nasıl hangi örneği uyarla gerçekleştireceğiniz öneme alarak bu güzel Modeli üstüne uyarlayan bilirsiniz.

Bu güzel modelin tarifine gelince ayrıntıyı izah eden videoyu sayfamın sonucunda paylaştım şimdi sizi video anlatımı olan videoyu izlemeye çağrı ediyorum İyi seyirler.

https://youtu.be/ir6k4htNDis

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.