BEREKETLİ YAPRAK LİF MODELİ

26.12.2020
1.775
BEREKETLİ YAPRAK LİF MODELİ

BEREKETLİ YAPRAK LİF MODELİ

Bütün güzellikler sizlerin olsun hanımlar. Rabbim her şeyin en güzelini sizler amacıyla nasip eylesin. Kullanışlı ve güzel lif modelleri yapılıyor, kullanımı basit lif modelleri ortamında konumunu alacak, Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımını sizlerin de görmenizi istedim, aslında hem kullanımı basit hem de güzel bir model olmuş, sizler de yaparak derhal kullanabilirsiniz.

Lif modelimiz Örgü Sevdası Kullanışlı Lif Modelleri arasında konumunu almış, Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımında iki renk ip kullanılmış, sizler isterseniz tek renk iple de yapabilirsiniz, bu sizin güzel gönlünüze kalmış, her şekilde çok güzel olacaktır, modelimize 6 zincir çekerek halka yapılarak başlanıyor, nasıl yapacağınızı daha ayrıntılı şekilde videomuzu izleyerek görebilirsiniz, süslemek amacıyla ortasına puf çiçek yapılmış, gayet hoş olmuş. Şimdiden yapacak olanlara basit gelsin, güzel ve mutlu zamanlarda kullanmanız dileğiyle.

Sizlerle daha eskiden paylaştığım Kullanışlı Lif Modelleri ortamında yer alan, Kafesteki Çiçek Lif Yapımına da bir bakın derim.

Örgü Sevdası Youtube Kanalına bizlerle paylaşmış bulunduğu Bereketli Yaprak Lif Modeli Nasıl Yapılır? anlatımlı videosu amacıyla teşekkür ederiz.

Bereketli Yaprak Lif Modeli Yapımı Video

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.