Bebek Örgü Modelleri

08.01.2021
3.187
Bebek Örgü Modelleri

Bebek Örgü Modelleri

Bebek örgü modelleri video anlatımlı kazak, hırka, yelek ve örgü elbise modelleri video anlatımlı olarak siz kıymetli takipçilerimizin beğenisine sunuyoruz. Bebek örgü modelleri video anlatımlı örnekleri sayfamızda gerektiğince geniş modele sahiptir. Yaş grubuna ideal örnekler, herkesime ideal model seçimi sayfamızda bulunmaktadır. Yazımızın amacıyladeki linke tıklayarak bebek örgü modellerine ulaşabilirsiniz.

Bebek Örgü Modelleri Video
Örgü bebek elbise modeli yapılışı

Tunus işi bebek elbise modeli

2 Yumak ip kullanılmış pamuklu ip seçimi tercih edilmiştir.

4 Numara Tunus tığ seçimi

2 Adet düğme

1 Metre kurdela kullanımı

İlk olarak 70 zincir çekelim her zincir amacıyladen ilmek çıkartalım. Toplamda 70 ilmeği geri toplayalım. Toplarken pıtırcık yapıyoruz. 2 Örüp 4 zincir çekip pıtırcık yapıp sıra sonuna kadar devam edelim. Etek ucunda kalp ayrıntıyı vardır. Modeli ayrıntılı yapılışı amacıyla video anlatımını izleyebilirsiniz. Yapacak olan herkese basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Kahve çekirdeği bebek hırkası yapımı

2-3 Yaş bebekler amacıyla idealdur.

2.5 Yumak ip kullanımı

İpim kartopu one baby

Misinalı şiş 3.5 numaralı

5 adet ahşap düğme

Artırma sırası 3 sıra daha çok yaparak büyük 2 sıra daha az yaparak daha ufak yapabilirsiniz.

Hırka ölçüleri

Genişlik 33 cm Yükseklik 37 cm

İlk olarak 80 ilmek şişe atalım. Sıra sonuna kadar tüm ilmekleri ters örgü olarak örelim. İkinci sırada düz örgü örelim. Toplamda dokuz sıra aynı yöntemi uygulayalım. Yaka bölümünü kapatma prosedürü yapıyoruz. İsterseniz tığ ile de uygulayabilirsiniz.

Devamında iki sıra haroşa yöntemi uyguluyoruz. Roba bölümünü yapmaya başlıyoruz. Roba evresinde model uygulanmamıştır. Ardından modelimiz kurulmuştur. Detaylı hırka yapılışı amacıyla video anlatımını izleyerek yapabilirsiniz. Yapacak olan arkadaşlarımıza şuandan basit gelsin dileklerimizi iletiyoruz.

Bebek örgü modelleri, hırka modeli, kazak yapımı, bebek yelekleri, örgü elbise modelleri hepsi ve daha çoğu amacıyla linke tıklamayı unutmayınız. Bizleri sosyal hesaplarınızda beğeni, paylaşımlarla desteklerseniz çok mutlu oluruz. Video anlatımların devamlılığı amacıyla paylaşımlarınız gerektiğince kıymetlidir.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.