BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

05.02.2021
1.115
BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

 BATTANİYE ÖRGÜSÜ YAPIMI

Kalbinizin merhametle, evinizin huzurla ve bereketle dolduğu, ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz bol dualı hayırlı günler olsun örgü sever bayanlar, bilhassa battaniye örnekleri arayanların muhakkak ama muhakkak bakmasını bir ablanız olarak içtenlikle rica ettiğim ve inşallah kısa vakitte ördüğünüzden sonra kızlarınızın da çeyizine koyabileceğiniz bu Battaniye Örgüsünü sitemize ekliyoruz hanımlar.

Tam manasıyla marifetli anne örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve son vakitlerde çeyizlik örgülerin de olmazsa olmazlarından göze de çok hoş gelen bu örgü battaniye modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden yapabilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat canlarım.

Kısa bir vakit evvel sitemizde yayınladığımız başka bir battaniye modellerinden olan ve evvel sitemizde görenlerinde çok hoş bulduklarını içtenlikle dile getirdikleri bu Kolay Örgü Battaniye Modelina bakmadan geçmeyin derim.

Marifetli Anne Youtube Kanalına içten dille ve ayrıntılı şekilde bizler amacıyla emek emek anlattıkları bu Battaniye Örgüsü Nasıl Yapılır? videosunu hazırladığı amacıyla teşekkürlerimizi iletiyoruz.

Battaniye Örgüsü Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.