Bakır Telden Bileklik Yapımı

01.08.2022
742
Bakır Telden Bileklik Yapımı

Bakır Telden Bileklik Yapımı

Bugün bakır telleri kullanarak incili bileklik yapıyoruz. Çeşitli kalınlıkta tellerle detaylı kendin yap projeleri hazırlamıştık. Örneğin çiçek teli olarak kullandığımız ince gümüş tellerden bakır tellerden örgüler örmüştük. Şiş ya da tığ fark etmez. Telden örgü yapılışı ilginizi çekebilir. Değişik örgü modellerini sizde örmek isteyebilirsiniz. Ev dekorasyonunda kullanacağınız çalışmalar yapabilirsiniz. Evde takı dizaynı ile ilgilenenler içersinde çok güzel bileklikler, küpeler, kolyeler hazırladık. Kimini makrome modelleriyle ördük. Kimini tığ işi ile yaptık. Kimini de boncuklarla. Bugün hem tel hem de boncuk kullanarak çok şık bir bileklik yapıyoruz. Eğer tellerle küpe gerçekleştirme dilerseniz dıy inci bakır küpe yapılışı ilginizi çekebilir. Hem bileklikte grup olarak da kullanabilirsiniz. Pullar, boncuklarla, para boncuklarla da çok güzel küpeler tasarlayabilirsiniz. Tıpkı el yapımı dizayn küpe yapımında bulunduğu gibi. Özel günlerinizde kullanacağınız harika küpeler, kolyeler yapabilirsiniz. Aynı modeli kolye ucu olarak da çalışabilirsiniz.
Bakır telden takı yapımı hazırladık. Kendimize çok şık bileklik yapıyoruz. İncilerle süslediğimiz bilekliği çok beğenecek özel taşlarla da değişik modeller çalışmaya başlayacağız. Videonun başında hangi malzemeleri kullanacağız yazıyor. Malzemeleri temin ettikten sonra bilekliğimizi yapmaya başlayabiliriz.

Görenlerin hayran kalacağı bir bileklik. Şimdi bu bilekliğin nasıl yapıldığını öğreneceğiz. Hazır mısınız? O durumda bakır telden bileklik yapımı videosu hazır. İyi seyirler.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.