Amigurumi Köpek Yapımı

15.12.2020
2.542
Amigurumi Köpek Yapımı

Amigurumi Köpek Yapımı

En Beğenilen Amigurumi Modellerini siz örgü severler amacıyla bir araya topladık ve sizlere sunmak istedik. Çocukların çok sevdiği bu Amigurumi Oyuncaklar aslında hayran kalınacak güzellikteler. Bu güzel amigurumi el işleri, çocuklar amacıyla çok güzel bir armağan olabilir.

Öyle ki bu amigurumi oyuncakları aldığınızda çocuğunuz senelerce oynayabildiği gibi torunlarınız amacıyla bile oynayabileceği bir anı oyuncak olabilir. Bu sağlam amigurumi oyuncaklar aynı vakitte çocuğunuz amacıyla resmen bir can arkadaşı da olabiliyor. Hiç aklımdan çıkaramadığım bir anı olan oğlumun oyuncak şirinesi halen içimi sıcaklık yayarak ısıtan bir anıdır.

Komşumuzun kızı oğluma bu oyuncağı armağan etmişti. Oğlum 1,5 yaşlarındaydı ve bu oyuncağa bir isim bile koymuştuk. İnanın oğlum bu oyuncak olmadan bundan sonra uyumuyordu. Yatağına yatarken bu oyuncağını da alıp sarılarak uyuyordu. İçi sevgi dolu insanların yetişmesi amacıyla bu gibi şeyler lüzumlu bence. Siz de çocuğunuza armağan olarak bir Amigurumi Bebek, Amigurumi Araba Veya Amigurumi Ayıcık alabilir ve onu mutlu edebilirsiniz. 6 aylık bebekler amacıyla bile oynayabileceği Amigurumi Çıngıraklar mevcut. Sitemizdeki Amigurumi Kolay Bebek Yapılışına bakmak dilerseniz tıklayarak bakabilirsiniz.

Amigurumi yalnızca çocuklar amacıyla bir oyuncak değil, aynı vakitte evlerinizin köşelerini süsleyen eşyalar olarak da kullanılabiliyor. Evinize güzel bir hava katmak amacıyla kullanabileceğiniz bu el işi göz nuru olan amigurumi el işlerini sizler de evleriniz amacıyla kullanabilirsiniz.

Amigurumi seven birisi olarak bilhassa anahtarlık olarak kullanmayı seviyorum. Çeşit tür oluşturulan Amigurumi Anahtarlıklar eminim sizlerin de çok hoşuna gidecek. Benim şu an kullandığım anahtarlık olan küçücük amigurumi kuzucuk bulunuyor.

İnstagram da çok sayıda amigurumi satışı oluşturulan sayfaları bulabilirsiniz. Eğer evde çalışarak para kazanmak istiyorsanız muhakkak bu amigurumi yapımı işine girmelisiniz. Böyle bir beceriyi öğrendikten sonra emin olun çok iyi kazançlar elde edeceksiniz.

Bu yeni moda olan el işini yalnızca vatan içersinde değil vatandışında da satarak iyi bir gelir elde edebilirsiniz. Amigurumi yapımı hakkına youtube da çok sayıda öğretici videolar ve Amigurumi Tarifleri bulabilirsiniz. Sitemizde ki amigurumi galerimizi sizlerin de çok beğeneceğinize eminim. En güzel ve en mutlu günlerin sizlerin olması dileğiyl

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.