Tweety Çizgi Karakter Lif Yapımı

27.11.2020
1.763
Tweety Çizgi Karakter Lif Yapımı

Merhametinin büyüklüğü ve affedici ulu rabbimize yakın hissedeceğiniz canınızdan bir parça olan aileniz ile yuvanızın dualandığı bol bereketli günler olsun örgü aşığı güzel dostlarım, çocuklarınızın çok seveceğine emin olduğum bu hayvanlı lif modelleri 2019 tipleri severlerin muhakkak ama muhakkak kaçırmaması gerekliliğini düşündüğüm ve eminim ki en kısa vakitte bitirdiğinizden sonra banyonuza da renk katacak olan bu Tweety Çizgi Karakter Lif Modeli Yapımını sitemize ekliyoruz meleklerim.

Tam manasıyla Ören Hanım Lif Örgülerine aslında çok ama çok yakışır olan ve dilerseniz de sevdikleriniz amacıyla hediyelik niyetine tercih edebileceğiniz bu Tweety Lif Modelini umarım sizlerde zorluk çekmeden keyifle örebilirsiniz, ellerinize emeklerinize sıhhat hanımlar.

Kısa bir vakit evvelce sitemizde yayınladığımız başka bir Ayıcıklı Lif Örneklerinden olan ve sitemizde görenlerinde çok beğendiklerini dile getirdikleri bu 3D Ayıcık Figürlü Lif Modeli Yapımı linkine tıklamadan geçmeyin derim.

Ören Hanım Youtube Kanalına detaylı şekilde ve içten dille anlattıkları bu Tweety Çizgi Karakter Lif Nasıl Yapılır? videosunu derlediği amacıyla şükranlarımızı iletiyoruz.

Tweety Çizgi Karakter Lif Modeli Yapımı Videosu

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.