Kağıt İpten Motifli Çanta Yapılışı

27.09.2022
2.662
Kağıt İpten Motifli Çanta Yapılışı

Kağıt İpten Motifli Çanta Yapılışı

Rafya ipler değişik doku ve kullanım şekilleri ile pamuklu ve yumUşak ipler kadar çok rağbet görmez. Bu amaçla sosyal medyada ve etrafımızda rafya ip ile oluşturulan çok az parça görürüz. Zaten sert bir yapıya sahip bulunduğu amacıyla bu iplerle yelek hırka ya da süveter gibi parçalar örülmez.

Genellikle supla, bardak altlığı ya da kullanacağımız aksesuarların yapımında rafya ipler tercih edilir. Bu yazımızda rafya ip ile oluşturulan çok şık bir çanta modeli paylaşacağız sizlerle. Daha evvelce rafya iple çalışmadıysanız biraz zorlanabilirsiniz. Ama acele alışacağınızı düşünüyoruz.

Merve İnan Youtube Kanalı İle anlatımını paylaştığımız çantayı ister kendiniz amacıyla yapabilir, dilerseniz de yakınlarınıza armağan edebilirsiniz.

Rafya İpten Motifli Çantayı Yaparken 2 değişik renk rafya ip ve 7/0 numara tığ kullanıyoruz. Renk kombinasyonunu kendi zevkinize göre yapabilirsiniz.

Anlatımından ötürü Merve İnan Youtube Kanalına çok teşekkür ediyoruz. Bunun gibi içeriklerin devamı amacıyla videoyu beğenip kanala abone olarak destek olabilirsiniz.

Sitemize göz atarak bunun gibi daha çoğu çanta anlatımına, çeyizlik örgülere, bebek ve erişkin örgülerin anlatımlarına ve yemek tarifleri gibi pek çok içeriğe ulaşabilirsiniz. Yapmak isteyen herkese şuandan basit gelsin.

Kağıt İpten Motifli Çanta Yapımı Anlatım Videosu ;

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.