Eski Çoraplardan Toka Yapılışı

03.07.2022
470
Eski Çoraplardan Toka Yapılışı

Eski Çoraplardan Toka Yapılışı

Eski, yırtık ve kullanılmayacak durumda olan bir çok eşyayı nasıl geri dönüştürüp tüketilir duruma getireceğimizle alakalı çoğu düşünce paylaştık sitemizde. Bu gün de o düşüncelere bir yenisini daha ekliyoruz. Kullanılmayacak şekilde olan çoraplardan yumuşacık bir saç tokası yapımı ile karşınızdayız.

Kullanılmayan, eskimiş çorabımızın lastik alanı ve ip ile oluşturacağımız bu toka amacıyla çok bir masraf çıkmayacaktır. Sadece 15 dakikanızı alacak bu tokayı topuz tokası olarak da kullanabilirsiniz.
deryalidüşünceler.com ailesi olarak sizin amacıyla hazırladığımız bu video anlatımını umarız ki beğenirsiniz. Video ile alakalı görüş ve önerilerinizi, bundan sonra görmek dilediğiniz içerikleri yorumlar alanına yazmayı unutmayın.

Bu yumuşacık tokayı yapar iken bilmeniz gereken tüm detayları aşağıya ekleyeceğimiz videoya göz atarak öğrenebilirsiniz.

Kanalımıza hala abone değilseniz abone olup, paylaştığımız her içerikten hemen haber alabilmek amacıyla bildirim zilini aktif etmeyi unutmayın. Video hoşunuza gittiyse beğenip paylaşarak bize destek olabilirsiniz.

Yapmak isteyen arkadaşlarımıza şuandan çok basit gelsin. Görüşmek üzere…

Eski çorapları kullanarak yumuşacık toka yapımı anlatımlı videosu;

https://youtu.be/o0ntzeG2_zc

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.